Nasze Usługi

Orbico oferuje kompleksowy i wszechstronne rozwiązania biznesowe dotyczące sprzedaży , logistyki , marketingu i zarządzania markami dla licznych  branż i obszarów biznesowych takich jak FMCG, produkty związane z urodą, farmaceutyki, zabawki i produkty odzieżowe, urządzenia elektryczne, wyroby tytoniowe , paliwa i wiele innych.

Dostarczamy naszym zleceniodawcom  i partnerom wysokiej jakości usługi, przynoszące im wzrost, rozwój oraz profity biznesowe.  Obszar działalności biznesowej Orbico rozciąga się od Bałtyku do morza Czarnego. Działamy na obszarze 17 krajów  łącząc synergię i doświadczenie   z silną koncentracją  , dogłębną obecnością na lokalnych rynkach , wiedzą i profesjonalną ekspertyzą.

Nasi klienci są znanymi oraz wartosciowymi uczestnikamu rynku i reprezentują szeroki zakres kanałow dystrybucyjnych takich jak: miedzynarodowe sieci handlowe, lokalne sieci detaliczne, drogerie, apteki,  sklepy kosmetyczne, niezależni handlowcy, przedsiębiorcy B2B i specjalistyczne kanały sprzedaży.

Obecnie Orbico współpracuje z ponad 50 dostawcami, zarządza ponad 200 globalnymi i lokalnymi markami oraz dostarcza produkty do ponad 40000 klientów.