Wiadomości


Więcej informacji o najważniejszych wydarzeniach i naszych ostatnich aktywnościach

Odznaka Honorowa dla Navo Orbico – Medale dla Romana Gajczewskiego i Marka Sobieskiego


Tegoroczna Gala Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości, która odbyła się w piątek 23 czerwca 2017 w Zameczku Myśliwskim w Promnicach, była dla nas niezwykle miłą uroczystością. To coroczne wydarzenie organizowane przez Okręgową Izbę Przemysłowo-Handlową i Prezydenta Miasta Tychy  stanowi miejsce wręczania szeregu wyróżnień dla zasłużonych osób i przedsiębiorców z województwa Śląskiego.

W trakcie uroczystości Navo Orbico zostało wyróżnione Odznaką Honorową Za Zasługi Dla Województwa Śląskiego. Nagroda jest nadawana przez specjalną Kapitułę powołaną uchwałą Sejmiku Śląskiego i przyznawana jest osobom fizycznym i innym podmiotom, które całokształtem działalności lub realizacją swoich zadań na terenie województwa śląskiego przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju województwa.

Gala była również miejscem wręczania Złotych Medali za Długoletnią Służbę, nadawanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Medalami zostali odznaczeni Roman Gajczewski oraz Marek Sobieski.

Odznaczonym Panom jak i nam wszystkim należą się serdeczne gratulacje!

Czy wiesz z iloma różnymi markami współpracujemy?


Dowiedz się więcej o globalnie znanych markach które dystrybuujemy za pośrednictwem naszej sieci.

Więcej informacji

Grupa Orbico


Orbico Polska jest międzynarodowej Grupy Orbico, obecnej w 20 krajach Europy.

Obszar działalności biznesowej Orbico rozciąga się od Bałtyku do Morza Czarnego, co pozwala połączyć synergię i doświadczenie międzynarodowe z silną koncentracją i dogłębną obecnością na lokalnych rynkach.