Wiadomości


Więcej informacji o najważniejszych wydarzeniach i naszych ostatnich aktywnościach

Navo Orbico Toys - Libra i Navo Orbico łączą siły


Realizując strategię rozwoju na rynku zabawek zdecydowaliśmy się na rozbudowę własnej organizacji sprzedaży, poszerzając ją o Dywizję Zabawek - Navo Orbico Toys. W dniu 05.01.2018 nastąpiło połączenie sił „F.H.U Libra Sp. z o.o. Sp.k.” z Navo Orbico Sp. z o.o.

Wielokrotne wyróżnienia Libry tytułem Gazeli Biznesu oraz zdobyte w ciągu 15 lat doświadczenie i zaufanie są dużą wartością, którą chcemy podtrzymać. Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie jej pozycji rynkowej, zasobów oraz know how wniesiony przez Zespół Libry wpłynie na jeszcze lepszą jakość oferty produktowej oraz proponowanych przez dystrybutora serwisów.

Navo Orbico Toys w styczniu 2018 otrzymało tytułu wyłącznego dystrybutora Epoch na terenie Polski. Dywizja Zabawek będzie obsługiwać rynek tradycyjny, natomiast rynek nowoczesny będzie obsługiwany przy współpracy z Epoch Polska. Cieszymy się również z wyłączności dla marek: Hexbug i Supermag. Jednocześnie posiadamy wyłączność dystrybucji wybranych brandów: Jakks Pacific, K'nex, Think Fun, Just Play, Coriex. Jesteśmy również dedykowanym dystrybutorem zabawek Mattel i Spin Master.

Od stycznia 2018 Navo Orbico Toys staje się ważnym dystrybutorem zabawek na polskim rynku. Chcemy kontynuować dobre tradycje i relacje z dotychczasowymi partnerami Libry oraz Navo Orbico.

Czy wiesz z iloma różnymi markami współpracujemy?


Dowiedz się więcej o globalnie znanych markach które dystrybuujemy za pośrednictwem naszej sieci.

Więcej informacji

Grupa Orbico


Orbico Polska jest międzynarodowej Grupy Orbico, obecnej w 20 krajach Europy.

Obszar działalności biznesowej Orbico rozciąga się od Bałtyku do Morza Czarnego, co pozwala połączyć synergię i doświadczenie międzynarodowe z silną koncentracją i dogłębną obecnością na lokalnych rynkach.