Wiadomości


Więcej informacji o najważniejszych wydarzeniach i naszych ostatnich aktywnościach

OBSC – siła synergii w praktycznym wydaniu


Pod koniec roku 2016 w ramach struktur Navo Orbico powołaliśmy Orbico Business Support Center (OBSC), które ma pełnić funkcję centrum wsparcia biznesu dla spółek Orbico Group w Polsce. OBSC świadczy usługi z zakresu serwisu Personalnego (kadry, płace, rekrutacja), Finansowego (księgowość, windykacja, credit risk & treasury), IT oraz Floty. Na chwilę obecną OBSC jest odpowiedzialne za realizację wyżej wspomnianych procesów dla Distribev Orbico i Navo Orbico.

Koncepcja połączenia w jednym miejscu kompetencji i doświadczenia tworzy ogromną wartość dodaną dla organizacji nie tylko w zakresie synergii kosztowych ale również budowania centrum wiedzy eksperckiej i płynących z niego najwyższej jakości standardów. Powołanie Orbico Business Support Center to nie tylko bardzo ważny etap w rozwoju Navo Orbico, ale również rewolucyjna zmiana, która może kształtować przyszłe strategiczne wybory Grupy.

OBSC stanowi część struktur Navo Orbico i nie posiada oddzielnej osobowości prawnej.

Czy wiesz z iloma różnymi markami współpracujemy?


Dowiedz się więcej o globalnie znanych markach które dystrybuujemy za pośrednictwem naszej sieci.

Więcej informacji

Grupa Orbico


Orbico Polska jest międzynarodowej Grupy Orbico, obecnej w 20 krajach Europy.

Obszar działalności biznesowej Orbico rozciąga się od Bałtyku do Morza Czarnego, co pozwala połączyć synergię i doświadczenie międzynarodowe z silną koncentracją i dogłębną obecnością na lokalnych rynkach.