Wiadomości


Więcej informacji o najważniejszych wydarzeniach i naszych ostatnich aktywnościach

Navo Orbico Toys - Libra i Navo Orbico łączą siły


Realizując strategię rozwoju na rynku zabawek zdecydowaliśmy się na rozbudowę własnej organizacji sprzedaży, poszerzając ją o Dywizję Zabawek - Navo Orbico Toys. W dniu 05.01.2018 nastąpiło połączenie sił „F.H.U Libra Sp. z o.o. Sp.k.” z Navo Orbico Sp. z o.o.

Wielokrotne wyróżnienia Libry tytułem Gazeli Biznesu oraz zdobyte w ciągu 15 lat doświadczenie i zaufanie są dużą wartością, którą chcemy podtrzymać. Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie jej pozycji rynkowej, zasobów oraz know how...

Odznaka Honorowa dla Navo Orbico – Medale dla Romana Gajczewskiego i Marka Sobieskiego


Tegoroczna Gala Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości, która odbyła się w piątek 23 czerwca 2017 w Zameczku Myśliwskim w Promnicach, była dla nas niezwykle miłą uroczystością. To coroczne wydarzenie organizowane przez Okręgową Izbę Przemysłowo-Handlową i Prezydenta Miasta Tychy  stanowi miejsce wręczania szeregu wyróżnień dla zasłużonych osób i przedsiębiorców z województwa Śląskiego.

W trakcie uroczystości Navo Orbico zostało wyróżnione Odznaką Honorową Za Zasługi Dla Województwa Śląskiego....

Grupa Orbico jedynym akcjonariuszem Navo Orbico


Wszystkich naszych Partnerów i Klientów pragniemy poinformować, że w dniu 3 lipca 2017 Grupa Orbico dokonała zakupu pozostałych 30% udziałów w Navo Orbico i stała się jedynym akcjonariuszem Spółki.

Jako Grupa pozostajemy w pełni wdzięczności i uznania dla poprzednich właścicieli Navo, którzy byli dla nas rzeczywistym partnerem biznesowym, mocno wspierającym transformację jaką przeszła Spółka w przeciągu ostatnich trzech lat.

Navo Orbico kontynuuje swoją działalność bez żadnych zakłóceń i...

Czy wiesz z iloma różnymi markami współpracujemy?


Dowiedz się więcej o globalnie znanych markach które dystrybuujemy za pośrednictwem naszej sieci.

Więcej informacji

Grupa Orbico


Orbico Polska jest międzynarodowej Grupy Orbico, obecnej w 20 krajach Europy.

Obszar działalności biznesowej Orbico rozciąga się od Bałtyku do Morza Czarnego, co pozwala połączyć synergię i doświadczenie międzynarodowe z silną koncentracją i dogłębną obecnością na lokalnych rynkach.